Aktualności

 

  .

.

.

.

.

.

   

  logo konkursu RPM

.

dobrze zaprojektowana szkola

logo-fundacja czerneckiego

.

l2

,

akcja_edukacyjna_oficjalna-grafika

.

szacun-logo

Absolwenci, którzy złożyli deklaracje maturalną są proszeni o potwierdzenie poprawności danych w dniach 29.01.-31.01.2018r. od godziny 9.00 do 15.00 w sekretariacie szkoły.

.

Akcja krwiodawstwa

.

18 stycznia 2018r. aula II LO zamieniła się w  stację krwiodawstwa , w której zespół pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu zarejestrował 54 osoby (w tym 3 nauczycieli), z których 22 oddało krew. Uczniowie ,,Dwójki” podarowali 99000 ml  tego genialnego i niezwykle cennego leku ratującego życie i przywracającego zdrowie. Leku , którego nie można niczym zastąpić ani sztucznie wyprodukować, dlatego trzeba się nim dzielić. 16  osób zostało potencjalnymi dawcami szpiku. Wszystkim, którzy zaangażowali się w tą piękną akcję dzielenia się życiem z innymi serdecznie dziękujemy za okazane SERCE.

.

.

Konkurs Misja-Książka – oddaj głos na naszych uczniów!

.

Prosimy o oddanie głosu na książkę „Żółwie biegają poboczem” napisaną przez uczniów naszej szkoły biorących udział w ogólnopolskim turnieju literackim Misja-Książka!
.

Autorzy opowiadań: Zuza Janas z klasy 3E, Maria Latanowicz z klasy 3 A, Olga Przymus z klasy 1 A, Natasza Lemańska z klasy 1 A, Dominik Łączak z klasy 1 A; autorka zdjęć-Natalia Marciniak z klasy 3 A.
.
-głosuj-

.

Wybory Zarządu SU

12 stycznia odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego II LO.  – WYNIKI WYBORÓW –

Uroczyste Zaprzysiężenie Nowego Zarządu Samorządu Szkolnego kadencji 2018/2019 odbędzie się w środę 24 stycznia 2018 o godz. 11.20 w naszej auli.

Nowym członkom ZSU serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie SU:

prof. A. Bolanos – Adamiak, prof. A. Michałowicz