Aktualności

 

  .

 

.

.

.

.

,

 

.

,

.

.

dobrze zaprojektowana szkola

logo-fundacja czerneckiego

.

.

.

dobrze zaprojektowana szkola

.

l2

,

akcja_edukacyjna_oficjalna-grafika

.

szacun-logo

Grono pedagogiczne

.

Mariusz Baszyński – geografia, geografia ekonomiczna

Anna Bolanos-Adamiak – język hiszpański

Agnieszka Borucka – Sheikh – język polski

Piotr Cecot – chemia

Tadeusz Chawziuk – matematyka

Marcin Cieniuch – język angielski, ekonomia

Adriana Ciesielska – historia

Ewa Czarnota – język polski

Karina Jachimowicz-Czarska – język polski

Małgorzata Dembska – biologia

Anna Fechner-Meissner – język polski

Joanna Ferenc-Szkopek – język angielski

Magdalena Frątczak – matematyka

Agata Furman – język angielski

Agnieszka Furmanek – język polski

Monia Miranda Gibson – język niemiecki DSD

Aleksandra Hadryś-Williams – język angielski

Ewa Jakubowska-Klonek – matematyka

Paulina Józefiak – CAS, doradztwo zawodowe

Marzena Kacprzak – informatyka

Hubert Kawa – język francuski

Julia Klemenska – język niemiecki

Maria Kobyluk – wychowanie fizyczne

Maciej Koszel – ekonomia

Wiesława Kozikowska-Górna – język niemiecki

Maria Kozłowska – język angielski, TOK

Ewa Krygier-Court – język angielski

Anna Labrzycka-Dulămescu – biologia

Patryk Lehmann – muzyka

Ewelina Lipka – geografia

Janusz Lisewski – edukacja dla bezpieczeństwa

Małgorzata Łuszczek-Pawełczak – biologia

Agnieszka Małecka – informatyka, matematyka

Monika Marcinkowska – chemia

Małgorzata Mierzejewska – język angielski

Agata Migdalska – historia sztuki

Damian Mikulski – fizyka, chemia

Danuta Musielak – biblioteka

Bogusława Nowicka – język angielski

Waldemar Palinkiewicz – historia, wiedza o społeczeństwie

Ryszard Paluszkiewicz – geografia

Miłosz Piękny – geografia

Danuta Piwczyk – informatyka

Krystyna Potoczna – język angielski, TOK

Barbara Prange – wychowanie fizyczne

Katarzyna Prynkiewicz – wychowanie fizyczne

Elżbieta Purczyńska – TOK, wiedza o społeczeństwie

Małgorzata Rzepka – biologia

Joanna Sadowska – CAS, psycholog

Ewelina Smak – historia

Edyta Sobczak – język niemiecki

Ewa Staninska – chemia

Tymon Szwedowski – wychowanie fizyczne

ks. Radosław Ślendak – religia

Robert Śniegocki – historia

Ewa Śreniawska – matematyka

Renata Urbaniak – biblioteka

ks. Rafał Walid – religia

Renata Wanicka-Ćwiek – podstawy przedsiębiorczości, prawo

Ryszard Wojnecki – fizyka

Olga Wyspiańska – język polski

Anna Żółtańska – biologia

grono pedagogiczne – galeria »