Aktualności

 

  .

.

.

   

  logo konkursu RPM

.

dobrze zaprojektowana szkola

logo-fundacja czerneckiego

.

l2

,

akcja_edukacyjna_oficjalna-grafika

.

szacun-logo

Grono pedagogiczne

 

Mariusz Baszyński – podstawy przedsiębiorczości, geografia

Anna Bolanos-Adamiak – język hiszpański

Agnieszka Borucka – Sheikh – język polski

ks. Tomasz Brussy – religia

Mariusz Chołody – język polski

Marcin Cieniuch – język angielski

Alina Ciesielska – język francuski

Małgorzata Dembska – biologia

Anna Fechner-Meissner – język polski

Joanna Ferenc-Szkopek – język angielski

Magdalena Frątczak – matematyka

Agnieszka Furmanek – język polski

Ewa Górczak – język angielski

Magdalena Górczak – język niemiecki

Barbara Górecka – wiedza o kulturze

Aleksandra Hadryś-Williams – język angielski

Ewa Jakubowska-Klonek – matematyka

Paulina Józefiak – CAS

Agnieszka Kijak – biblioteka

Julia Klemenska – język niemiecki

Maria Kłopocka – matematyka

Maria Kobyluk – wychowanie fizyczne

Agata Kochanowska – język niemiecki

Elżbieta Koralewska – ekonomia

Grzegorz Koralewski – fizyka

Magdalena Kotlińska – język angielski

Marta Kowalska – CAS

Wiesława Kozikowska-Górna – język niemiecki

Maria Kozłowska – język angielski, TOK

Kinga Krasowska – wiedza o kulturze

Małgorzata Krawczak – język angielski

Ewa Krygier-Court – język angielski

Anna Kurzyca – matematyka

Anna Labrzycka – biologia

Janusz Lisewski – edukacja dla bezpieczeństwa

Marek Ludwiczak – fizyka

Małgorzata Łuszczek-Pawełczak – biologia

Adrian Michałowicz – matematyka

Małgorzata Mierzejewska – język angielski

Agata Migdalska – wiedza o kulturze

Damian Mikulski – chemia, fizyka

Martyna Olkowska – geografia

Magdalena Osiadło – biologia

Waldemar Palinkiewicz – historia, wiedza o społeczeństwie

Danuta Piwczyk – informatyka,

Piotr Piwczyk – historia

Barbara Prange – wychowanie fizyczne

Paweł Przybyłek – informatyka

Elżbieta Purczyńska – TOK, wiedza o społeczeństwie

Irena Rohnka – wychowanie fizyczne

Ewelina Smak – historia, CAS

Edyta Sobczak – język niemiecki

Ewa Staninska – chemia

Magdalena Ślebioda – język francuski

Robert Śniegocki – historia

Witold Tritt – ekonomia

Leszek Traczyk – historia

Renata Urbaniak – biblioteka

Renata Wanicka-Ćwiek – podstawy przedsiębiorczości

Barbara Wieloch – ekonomia

Zofia Wiesiołowska-Lis – język francuski

Marzena Wojciechowska-Nowak – chemia

Ryszard Wojnecki – fizyka

Olga Wyspiańska – język polski

Dagmara Zając – język polski

ks. Dariusz Żebrowski – religia

Anna Żółtańska – biologia

 

 

 

 

 

 

grono pedagogiczne – galeria »