Aktualności

 

  .

.

.

 

.

.

   

 

logo konkursu RPM

.

.

.

dobrze zaprojektowana szkola

logo-fundacja czerneckiego

.

l2

,

akcja_edukacyjna_oficjalna-grafika

.

szacun-logo

„Dwójka” najlepszą szkołą w Wielkopolsce!

 

 

W  tegorocznym Rankingu Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2019 nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w Wielkopolsce i 28 miejsce w kraju.    -tabela-

.

Pierwsze miejsce w Wielkopolsce zajęliśmy w Rankingu Szkół Olimpijskich (30 miejsce w kraju)   -tabela-

natomiast drugie miejsce w Wielkopolsce w Rankingu Maturalnym Liceów Ogólnokształcących (27 miejsce w kraju)   -tabela-

.

-więcej-

.

DP

Bal Maturalny 2019

.

Nasi tegoroczni absolwenci, jak co roku, doskonale bawili się na Balu Maturalnym, świętując zakończenie edukacji w liceum i spotykając się jeszcze raz w gronie dyrekcji, profesorów oraz koleżanek i kolegów z klasy.

DP

Uroczystość rozdania certyfikatów DSD II

.

23 maja 2019 odbyła się w naszej szkole uroczystość rozdania certyfikatów DSD II młodzieży trzech poznańskich szkół.

.

Szczegóły wkrótce.

DP

Zakończenie roku dla maturzystów

.

23 maja zabrzmiał ostatni dzwonek dla naszych tegorocznych maturzystów. Uroczystość nietypowa, bo już po maturach, odbyła się tradycyjnie w auli naszej szkoły. Nie obyło się bez kilkudziesięciu nagród za osiągnięcia naukowe, sportowe i społeczne, Nagród Dyrektora i wpisów do Złotej Księgi. Całość uświetnił występ muzyczny uczniów klas pierwszych i drugich. Nie zabrakło też wzruszeń i szczerych podziękowań. Gratulujemy wszystkim naszym absolwentom i życzymy wymarzonych, najwyższych wyników z matury!

Liliana Saadi

DP

.

DP

 

.

.

Nasza szkoła po raz trzeci przyłącza się do ogólnopolskiej akcji Wielka Zbiórka Książek. Zbieramy  książki, które trafią do utworzonych przy szpitalach bibliotek, dla małych i dużych pacjentów. Akcja zbierania książek objęta została Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania, a także Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Praw Pacjenta.
Do 24 maja można przynosić książki dla dzieci i młodzieży  (w dobrym stanie!) do kartonów przy wejściu na boisko szkolne. Informacje szczegółowe w bibliotece lub na: www.zaczytani.org

.