Aktualności

 

  .

.

.

 

.

.

   

 

logo konkursu RPM

.

.

.

dobrze zaprojektowana szkola

logo-fundacja czerneckiego

.

l2

,

akcja_edukacyjna_oficjalna-grafika

.

szacun-logo

Warto wziąć udział

.

ADAMED SmartUP

.

ADAMED SmartUP jest programem naukowo-edukacyjnym skierowanym do uzdolnionej młodzieży w wieku 15-19 lat. Głównym jego celem jest popularyzacja nauk ścisłych i przyrodniczych. Rejestracja do 3. edycji ruszyła pierwszego dnia roku szkolnego na www.adamedsmartup.pl. Proces rekrutacyjny rozpoczyna się grą internetową, tzw. naukowym survivalem. Ci, którzy poradzą sobie z nią najlepiej, zostaną poproszeni o przysłanie swoich aplikacji oraz zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne z Radą Naukową Programu.
Pozwoli to wyłonić 50-ciu uczestników innowacyjnego obozu naukowego, podczas którego młodzież przez dwa tygodnie w podziale na cztery grupy tematyczne szkolić się będzie pod okiem wybitnych ekspertów z Polski i z zagranicy. Nagrodą główną jest jednak coś znacznie cenniejszego niż kolejny dyplom czy puchar. Dziesięcioro laureatów objętych zostaje 10-miesięcznym cyklem indywidualnych konsultacji edukacyjnych, w ramach którego otrzymuje między innymi pomoc w procesach rekrutacyjnych na najlepsze uczelnie, weźmie udział w warsztatach, kursach językowych i zajęciach przedmiotowych. Ci, którzy wykażą się największym potencjałem i zaangażowaniem zawalczą o stypendium naukowe.

Chcesz wyjechać do USA? Spędzić rok szkolny w amerykańskiej szkole średniej? Poznać kulturę amerykańską i nauczyć się języka angielskiego? FLEX Program jest właśnie dla Ciebie!
Aplikuj do 18 października pod adresem: ais.americancouncils.org/flex

.


.

sm_logo_white

Oferta warsztatów psychologicznych dla młodzieży
Uniwersytet SWPS Strefa Młodzieży

.